Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0
Fiyat aralığı
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELE
Aramanızı Daraltın
 • Motor Gücü (watt) Aralığı
 • Markalara Göre
 • Toz Torbası
 • Dikey
 • Hepa Filtre
 • Toz Haznesi
 • Su Haznesi
 • Tozlardan Süpürge ile Kurtulun:

  Evde toz oluşmasını önlemekiçin yapılabilecek bir şey var mı?Maalesef,ne yaparsanız yapın toz oluşumunu engelleyemezsiniz. Fakat oluşan tozlarıbir çırpıda, kolaylıkla yok etmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Bunun için iki seçenek var; ya elinize nemli bir bez alıp zemini ve boş alanları düzenli olarak sileceksiniz, ya da elektrikli süpürgenizi fişe takıp evinizi bir güzel süpüreceksiniz. Evinizdeki tozların ve istenmeyen maddelerin çoğu halılara yerleşmiş olduğundan, ve bu tozlar yer değiştirerek diğer boş alanları da tozlandırdığından, süpürerek toz almak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

  Süpürgeler: Torbalı, Torbalı ve Hepa Filtreli, Torbasız ve Daha Fazlası...

  Diğer elektrikli ev aletleri gibi süpürgelerin de birbirinden farklı özelliklerle donatılmış olanları mağazalarda yerini almış durumda. Eskiden sadece torbalı modelleri varken sadece süpürgenin gücünün kaç watt olduğuna bakmak seçimimizi kolayca yapmamıza yetiyordu. Günümüzde ise birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca model var: torbalılar, torbalı ve Hepa filtreliler, torbasızlar, suya çekenler ve daha niceleri... Peki bu kadar çeşidin arasından size en uygun olanı nasıl seçeceksiniz? Toz haznesinin kaç litre olduğu, emiş gücünün ne kadar yüksek olduğu, çalışırken ses çıkarıp çıkarmadığı, Hepa filtresi adı verilen tozların dağılmasını önleyen filtrenin boyutu, filtrenin temizlenen cinsten mi yoksa değiştirilen cinsten mi olduğu ürününüzü seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden yalnızca birkaçı... Tam istediğiniz özelliklere sahip bir ürünü bulmak, evinizi süpürmeyi zahmetli bir iş olmaktan kurtaracaktır.

  Sizin süpürge seçiminiz hangisi?

  Beyazesyamerkezi.com’da birbirinden farklı birçok modele ulaşabilir, özelliklerini evinizin konforundan inceleyebilir ve öğlen 3’ten önce sipariş verdiğinizde o gün yola çıkacak süpürgenizin keyfini mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan yaşayabilirsiniz. Delonghi marka elektrikli süpürgeler size çok kolaylık sağlayacak teknoloji ürünüleridir. Ürünlerden bazılarında bulunan su filtresi sayesinde süpürülen tozlar suda toplanır ve temizlik işlemi bittiğinde su filtresi kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Philips marka süpürgeler, az enerjiyi kullanarak en yüksek performansı gösteren ürünleriyle ihtiyacınızı çevreye duyarlı şekilde karşılayacak. Emiş gücünü, süpüreceğiniz zeminin kirlilik durumuna ve yapısal özelliklerine göre, elektronik olarak sizin ayarlamanıza imkan veren ürün seçenekleriyle Bosch marka süpürgeler ilginizi çekebilir. Ev süpürmeyi, doğru ürünü seçerek eğlenceli hale getirin!

  Samsung VC07K51F0VP Antitangle Elektrikli Süpürge
  1,003.00 TL
  789.02 TL
  Rowenta Ro6952 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  1,014.80 TL
  699.02 TL
  Philips PowerPro City FC9331/07 650 W Toz Torbasız Süpürge
  826.00 TL
  633.98 TL
  Rowenta RO7286EA X Trem Power 4A+ Gri Elektrikli Süpürge
  1,367.62 TL
  1,069.00 TL
  Dyson Big Ball Parquet 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  4,248.00 TL
  3,389.00 TL
  Siemens VSC3A330A Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
  1,003.00 TL
  669.01 TL
  Arnica Süpürgeç Plus Dik Elektrikli Süpürge
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Philips FC8475/01 PowerPro Compact Torbasız Süpürge
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Profilo VS5PT20 Elektrikli Süpürge
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Blue House BH022DH Style 2400 Elektrikli Süpürge
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Philips GC9081/01 Studio Torbalı Süpürge
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Homstar HS-VC2250 TWİSTER PLUS ELEKTRİKLİ KÜRE SÜPÜRGE
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.