Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Teknolojinin Zamanla Yarışı | Beyazesyamerkezi.com Blog

Teknolojinin Hızlı Yükselişi

Biz istediğimiz kadar zamanı yavaşlatmaya çalışsakta o aynı hızında akışına devam ettiği gibi teknolojide onun peşinde durduraksız devam ediyor. Örneğin; masaüstü tasarımı ile hayatımıza giren bilgisayarlar, içerik olarak daha çok özelliklere sahip olmaya başladığı gibi dış görünüş açısından da farklılık yarattı. Notebook tasarımı ile bize sunulan bilgisayarlar, dahada ilerleyen zamanlarda avucumuza sığabilen tablet halini aldı.

Teknolojinin Bize Kolaylığı!

Teknoloji tek bu yönde ilerlemekle kalmayıp ev işlerini kolaylaştırmak için de bizlere yardımcı olmuştur. Buzdolapları Nofrost sistemi ile bize yardımcı olurken, çamaşır makineleri daha az enerji ile daha fazla performans göstermeye başladı.

Robot Süpürge!

Elektrikli süpürgeler ise daha fazla işleve sahip oldu. Fakat bunun en büyük kanıtını LG bizlere gösterdi. LG'nin ürettiği VR6270LVM robot süpürge, kare şeklindeki tasarımı ve 1,5 cm uzun yan fırçalarıyla köşeleri daha iyi temizler. Kameraları yardımı ile hiçbir yere çarpmadan toz alır, kullanım alanına göre size seçenekler sunarak ortamı en iyi şekilde temizlemeyi garanti eder. Otomatik şarj olma özelliği ile sizi hiç yormayacak olan bu robot süpürge tam bir teknoloji harikası!Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.