Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Öğrencilik Zor Zanaat | Beyaz Eşya Merkezi Blog

Öğrenciyim!

Cümleme "öğrencilik zor zanaat" diyerek başlamak istiyorum. Çünkü senelerce okuyosun, çalışıyosun, sınavlara giriyosun ve geleceğine yatırım yapma yolunda gidiyorsun. İlk okula başlarken herkeste biraz heyecan ve korku oluyor. Tabi alışıyo insan sonrasında, ortaokul, lise derken bir de bakmışsın üniversitelisin! Orta okulun pek heyecanı olmasada lise, herkes için çok güzel geçmiştir diye düşünüyorum. Tam ergenliğin zirve olduğu, delidolu zamanların hiç bitmediği bir dönem lise zamanı. Herşeyi tam anlamıyla yeni yeni öğrenmeye başlamak, arkadaşlarla sürekli dışarıya çıkmak, kafana her estiğini yapmaya çalışmak tamda bu zamanlarda gerçekleşiyor.

Hayata İlk Adım

İşte tam bunları yaşarken birde bakmışsınız üniversite sınavlarına hazırlanıyosunuz. Bir maraton koşusu içindeymiş gibi sürekli testler, dershaneler, birileri ile kıyaslanma. Bu süreç bittikten sonra birde o sınavın sonuçları var. Herşey yolunda giderse o üniversiteye başlama heyecanı gerçekten başka hiç bir zaman olmuyor. Sıkıntıları da var tabiki. Ev, eşya, beyaz eşya derken bi ara patlama noktasına geliyor insan. Ama herşey kurulduğunda kendi ayaklarının üstünde durma gururu çok ayrı birşey. Ailenden uzak zorluklar başa çıkmak, ay sonunu getirmeye çalışmak gibi sıkıntılar üniversitenin "hayatı tanıma" da ilk adımıdır.

Eşyaları Bulmak Kolay!

Peki ya bu üniversite de öğrencilere uygun, düşük fiyatta ürünleri nasıl bulucaksınız? Bunun cevabı tabiki burda. Altus ALM 561 çamaşır makinesi, 5 kg kapasitesi ve A+ enerji sınıfı ile tam öğrencilere uygun özelliklere ve fiyata sahip. Yine Altus'un AL 391 EX çamaşır makinesi, 7 kg kapasitesi ile tam kalabalık öğrenci evlerinin aradığı makine. İndesit'in TAA 12 V (TK) iki kapılı buzdolabı, 179 lt buzdolabı ve 37 lt derin dondurucu hacmi ile öğrenciler kolaylıkla yiyeceklerini yerleştirebilir. Kumtel KO-410F ocak da, 4 gözü gazlı yapısı ile kolaylık sağlarken fiyatı ile de size yardımcı oluyor. Küçük ev aletlerine gelirsek, Profilo UTU7280 buharlı ütü, özellikleri sayesinde kıyafetlerin kırışıklığını kolayca açacağı gibi Bluehouse BH008 süpürge de evi en iyi şekilde temizleyecektir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.