Demirdöküm

DemirDöküm DT4 Basic 65lt Termosifon

(0)
Ürün Kodu : 8690813160446
%12
indirimli
1.699,00 TL
1.489,01 TL
pesinfiyatinataksit.jpg (11 KB)
aynigunkargo.jpg (9 KB)
ucretsizkargo.jpg (5 KB)
katateslim.jpg (9 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
  • Demirdöküm DT4 Basic 65 Litre Termosifon

   Demirdöküm Termosifon DT4, tüm Demirdöküm termosifonlarda bulunan titanyum katkılı emaye içeriğe sahiptir. Bu sayede cihazınız uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, titanyum katkılı emaye içerik sayesinde cihazınız paslanmaz, hijyenik bir kullanım sağlar ve yüksek verimlilikle çalışır. Demirdöküm Termosifonunuzun uzun ömürlü olmasını sağlayan bir diğer etken ise cihazınızın magnezyum anot koruma özelliğine sahip olmasıdır. Kazan içinde yer alan emayenin zamanla aşınmasını ve yıpranmasını engelleyen magnezyum anot koruma, ürününüzü güvenle ve uzun yıllar kullanabilmenize yardımcı olur.

   Demirdöküm Termosifonunuzun enerji tasarrufu sağlayan bir diğer artısı ise Eco Mod özelliğine sahip olmasıdır. Eco Mod, ekonomik bir kullanım için tasarlanmıştır ve termosifonunuzu optimum sıcaklıkta çalıştırarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Bu sayede, ürününüzü uzun ömürlü kullanmanız da mümkün  çünkü Eco Mod, kireçlenme seviyesini minimuma indirerek termosifonunuzu daha dayanıklı kılar. Demirdöküm Termosifon DT4’ü farklı kılan en önemli özelliklerden biri de donma koruma emniyetidir. Demirdöküm Termosifonunuz, içinde bulunan su sıcaklığı 6 °C’nin altına düştüğünde bu özelliği otomatik olarak devreye sokar ve su sıcaklığını 10 °C’ye yükselterek donma tehlikesinin önüne geçer.

   Kullanımınıza uygun olarak size en uygun kapasiteyi seçebilme imkanı tanıyan Demirdöküm Termosifon, bu sayede su ihtiyacınızı da en verimli düzeyde tutabilmenizi sağlar. 65 litrelik hacim seçeneğiyle verimli bir kapasiteye sahip olan Demirdöküm Termosifon DT4, su ve enerjiden tasarruf etmenize katkıda bulunur. Demirdöküm Termosifon, mekanik kullanım özelliğine sahiptir. LED gösterge paneli ve dijital ekranı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan termosifonunuz, 1800 Watt’lık ısıtma gücü ve Turbo ısıtma özelliğiyle yüzde 70’e varan daha hızlı su ısıtma imkanı sağlayarak size zamandan da tasarruf ettirir. Ebatları, beyaz rengi, şık tasarımı ve kendi sınıfına göre daha az yer kaplaması sayesinde evinizde görmekten mutluluk duyacağınız Demirdöküm Termosifon güvenlik, uzun ömürlü kullanım, enerji ve zaman tasarrufu özellikleriyle size minimum enerjiyle maksimum konfor sunar.

   Üstün Özellikler

    

   Titanyum Emaye

   Uzun ömür, hijyen ve yüksek verimlilik elde etmek amacıyla, tüm DemirDöküm termosifonlarda titanyum katkılı emaye kullanılır.

    

   Magnezyum Anot Koruma

   Kazan içerisinde emayenin zamanla aşındığı bölgeleri magnezyum anod ile kaplayarak paslanmayı önler. Bu da DemirDöküm termosifonun ömrünün uzamasını sağlar.

    

   Donma Koruma Emniyeti (DT4)

   DT4 termosifonda bulunan su sıcaklığı 6 °C'nin altına düştüğünde donma koruma modu devreye girer ve su sıcaklığını 10 °C'ye kadar çıkartarak devreden çıkar.

    

   ECO Mod

   Eco modda DemirDöküm termosifonlar optimum sıcaklık değerinde çalışarak enerji tasarrufu sağlar, kireçlenme miktarı azalır ve rezistansın ömrü uzar.

    demirdokumservis.jpg (74 KB)

   Genel Özellikler

   Kontrol Sistemi

   Mekanik Kontrollü

   Gösterge Biçimi

   Led

   Eco Fonksiyonu

   Var

   Otomatik Arıza Tanı Fonksiyonu

   Yok

   Kuru Çalışmama Fonksiyonu

   Var

   Titanium Emaye Kaplı Kazan

   Var

   Aktif Elektrik Emniyet Fonksiyonu

   Var

   Donma Emniyeti

   Var

   Korozyona Karşı Koruma

   Mg Anot

   Bakterilere Karşı Koruma

   Yok

   Yüksek Basınç Emniyet Ventili

   Var

   Kapasite

   Kapasite 1 (Su Kapasitesi)lt

   65

   Kapasite 2 (Isıtma Gücü)W

   1800

   Boyutlar (Ambalajlı)

   Yükseklikmm

   720

   Genişlikmm

   500

   Derinlikmm

   500

   Ağırlıkkg

   24

   Boyutlar (Ambalajsız)

   Yükseklikmm

   680

   Genişlikmm

   440

   Derinlikmm

   440

   Ağırlıkkg

   20

   Elektriksel Özellikler

   Elektrik Koruma Sınıfı

   IP 25

   Elektrik Beslemesi

   230 V AC, 50 Hz

   Elektriksel Koruma

   I Sınıfı

   Diğer Özellikler

   Maksimum Su Basıncı bar (kPa)

   6

   Sıcaklık Ayar Aralığı°C

   25 -75 C

   Su Giriş ve Çıkış Borusu "

   1/2

    

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.