Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Yılbaşına Hazırlık | Beyazesyamerkezi.com Blog

Eğlenceli Yılbaşı Planları

Evet, sonunda 2015'e girdik. Ama onun öncesinde yılbaşında ne yapıyorsun? Nereye gidiyorsun? Kiminle birlikte geçireceksin? gibi bir çok soruları duymuşsunuzdur. Herkes yılbaşına sevdikleri ile birlikte girmek için keyifli organizasyonlar yaptı. Bazılarımız evde oturup muhabbet etmeyi seçti. Bazılarımız ise konser, eğlence alanları gibi mekanlara gitmeyi.. Ama ortak amaç her yerde gerçekleşti ve herkes yeni yıla gülerek ve mutlu olarak girdi.

Yılbaşı Hazırlıkları

Peki ya yılbaşında ev sahipliği yapanlar yılbaşına evlerini nasıl hazırladılar? Yılbaşı sonrasında evlerini nasıl topladılar? Mutfakta onlara yardım eden mutfak gereçleri nelerdi ? Yılbaşı eğlencesi deyip geçmeyin. Ev sahiplerinin hazırlıkları ev süpürmeden çatal bıçağa kadar uzayıp gidiyor. Böylece gelen misafirlerine hem temiz ortam sunuyorlar hem de mükemmel tat da yemekler.. Hangi ürünlerin size daha çok yardımcı olacağını merak ediyosanız işte cevabı!

Herşey Çok Kolay!

Yılbaşına hazırlıkta ilk önce ev temizliğidir. Bunun için 2200 W Philips FC9225 Marathon elektrikli süpürge ile kendinizi yormadan evinizi temizleyebilirsiniz. Yemekleri hazırlama da Arçelik K 1252 HBS el blenderı ile en lezzetli tatlı ve pastaları yapabilirsiniz. Evinizi hazırlayıp misafirleriniz geldikten sonra Vestel 55PF9090 led televizyon ile 3D film izleyebilir, Smart TV özelliği ile internetten müzik açabilirsiniz. Misafirleriniz gittikten sonra ise bir yığın bulaşığı Samsung DW-FN320W bulaşık makinesine yerleştirerek zamanı kendinize ayırabilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.