Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Bulaşık Makinesi | Beyazesyamerkezi.com Blog

Su ve Elektrik Tasarruflu Bulaşık Makinesi!

Mutfakta en büyük yardımcılardan biri olan bulaşık makinesi, özellikleri ile birçok kolaylığı sizlere sağlıyor. Akıllı su yöntemi sistemine sahip bazı bulaşık makineleri, sensörleri yardımı ile yükü algılayarak bulaşığınıza yetecek kadar su ve enerji harcar. Böylece su ve elektrikten tasarruf edeceğiniz gibi az olan bulaşıklarınızı gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Emniyet Sistemi ile Her Şey Yolunda!

Suyun bulanıklık derecesini ölçmesinin yanında gerektiğinde program değişikliği yaparak bulaşıklarınızı en iyi derecede yıkayacak olan bulaşık makineleri, güvenliğinizi sağlamayıda unutmuyor. Su emniyet sistemi sayesinde su sızıntısı olduğu durumlarda yıkamayı durdurarak sizin içinizi ferah tutuyor. Bulaşıklarınızı rahatlıkla yerleştirmeniz için geliştirilen iç sistemleri ile daha çok bulaşığı yıkamanıza imkan veriyor. Yüksek tencere ve tepsilere yer açmak için yukarı kaldırılabilir üst sepet, büyük parçaların kolaylıkla yerleştirilmesini sağlayan katlanabilir teller, bardakların uzunluğuna ve yapısına göre ayarlanabilir fincan rafları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Daha Fazla Hijyen, Daha Parlak Bardak!

Bardakları matlaştırmasıyla bilinen bulaşık makineleri, yeni modellerinde bunu ortadan kaldırarak, bardaklarınız ve cam eşyalarınızın yıkanması sırasında koruma düzeyini arttırarak, bardak koruma sistemi geliştirdi. Hijyen konusunda titiz olanlar için sunulan EkstraHijyen özelliği, yıkama süresince bulaşıklarınız daha uzun süre yüksek sıcaklıkta tutarak, bakterilerin %99,9 oranında yok olmasını sağlar. Program seçenekleri ile yıkama süresini azaltabileceğiniz veya başlama saatini erteleyebileceğiniz bu bulaşık makineleri, hayatınızı kolaylaştıracaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.