Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Bırakın Kıyafetler Kirlensin | Beyazesyamerkezi.com Blog

Kirlenmek Güzeldir !

Kirlenmek Güzeldir! Evet, bu bir markanın sloganı. Ama çok doğru yere değinmişler. Küçük çocuklarımız kıyafetlerini kirlettiklerinde şirinlikler yaparak bize doğru geldiklerinde gözümüz kiri pası görmüyor. Onlar ise üzerini kirlettikleri, haylazlık yaptıkları için çok mutlulular. Bizler de onlar mutlu oldukça mutlu oluyor, yaramazlık yapmalarına göz yumuyoruz. Kıyafetlerini kirleterek mutlu olcaklarsa bırakalım da mutlu olsun yavrucaklar.

Kiri Temizlemesi Zor Ama Keyfi Bambaşka

Küçükken bizler de aynı şeyleri yapmıyormuyduk? Çamurlar, sular, tozlar ve daha neler. Her dışarıdan gelindiğinde muhakkak bi banyo yapılırdı. Çünkü o kirlerin başka yolla çıkma gibi bi durumu olmuyordu. Kıyafetler deseniz kirden gözükmüyor. Annelerimiz böyle bir durumda çoğu zaman söylene söylene iş yapıyordu. Biraz eskilere gidersek, yani kıyafetlerin elde yıkanma zamanına; annelerimiz söylenmekte pekte haksız değil. Hergün hergün güç kuvvet dayanır mı kıyafet yıkamaya ? Ama ilerleyen zamanlar da iyiki çamaşır makineleri çıktı da, bizde rahatladık, annelerimizde rahatladı. Üstümüzü kirlettiğimiz de çamaşırlar makineye biz banyoya gider olduk. Ama yinede kıyafetleri kirletmenin verdiği mutluluğu değişmedi.

Artık Lekeleri Çıkarmak Çok Kolay!

Peki kıyafetlerin o zorlu lekeleri nasıl çıkacak? İşte bunu dert etmeye hiç gerek yok. Çünkü Hotpoint Ariston FMD 823 TK.C çamaşır makinesi, Anti-Stain Yeni Leke Çıkarma Teknolojisi ile sıkça rastlanan 20 en inatçı ve zorlu lekeleri yok edebilme gücüne sahip. Profilo'nun CM102K0TR çamaşır makinesi ise bir çok programları sayesinde kıyafetlerinizi en ideal sıcaklık ve derecede yıkayarak yıpranmalarını önleyecektir. Samsung WW10H9610EW/AH çamaşır makinesi de, 6 Özel Devir ile farklı türdeki temizlemesi zor kir ve lekeleri hiç uğraşmadan çıkarma imkanı veriyor. Bu ürünler sayesinde kıyafetleri kirletmek kolay olduğu kadar temizlemesi de artık çok kolay!Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.