Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Her Eve Lazım | Beyazesyamerkezi.com Blog

Herkesin İhtiyacı: Yemek

Yemek; ülke ve bölgelere göre farklılık gösteren, yiyeceklerin belirli işlemlerden geçerek soframıza gelmesidir. Ülkemizde bile bölgeden bölgeye farklılık gösteren yemekler, görsel anlamda da açlık hissiyatını en yüksek seviyeye çekiyor. Hamsili pilav, içli köfte, mantı gibi çeşit çeşit yemekleri yemek çok zevkli olsada yapımı oldukça zordur. Annelerimizden öğrendiğimiz bu yemekleri nasıl yaparsak yapalım, hiçbir zaman onların yaptığı lezzete ulaşamayız.

Zorlukları Olsa da Vazgeçilmez!

Yemek yapmak, onu lezzetli kıvama getirmek bazı kişiler için çok zevkli bir zaman geçirme metodu. Hatta bu kişilerden bazıları yemek yapmayı iş edinmekten de geri kalmıyor. Kızartma, ızgara, fırında pişirme gibi bir çok çeşidi olan yemekler masaya koyulduğu an bitmiyor. Özellikle evine misafir çağıran hanımlar, yemekleri hazırladıktan sonra odalara sinen kokuyu yok etmek için çaba sarfederler. İşte size çözümü!

Çözümler Basit!

Elica Nuage davlumbaz, 448 m3/sa kapasitesi ile mutfağınızda ki kokuları kısa sürede yok eder. Ayrıca boyanabilir tasarımı ile de mutfağınıza modern bir görüntü katar. Arçelik P 74 ICA davlumbaz, otomatik kapanma özelliği ile pişirme işlemi bittikten sonra mutfakta kalan tüm kokuları yok eder ve size de enerji ile zaman kazandırır. Hotpoint Ariston HBT 6 IX/HA dablumbaz, 3 güç ayarı mutfaktaki buhar ve kokunun yoğunluğuna göre güç seviyesini ayarlamanıza imkan veriyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.