Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Elektrikli Süpürge | Beyazesyamerkezi.com Blog

Sessiz Çalışma, Rahat Kullanım

Eskiden manuel olarak kullanılarak temizlik işlemini zorlaştıran süpürgeler, teknoloji ile birlikte gelişerek elektrikli ve fanlı hale geldi. Bununla kalmayıp bir çok çeşidi de icad edilerek herkese uygun ve isteğine göre seçim şansı verildi. Elektrikli süpürge üreten markalar, müşterilerin isteklerini yerine getirerek sadece yerde ki tozları değil havadaki tozlarıda temizler oldu. Yüksek ses seviyeleri olarak bilinen elektrikli süpürgeler, artık sessiz çalışarak bebeğiniz uyuduğunda bile evi rahatlıkla süpürme imkanı verdi. 360 derece dönebilen yapıları ile süpürme işlemini kolaya indirgeyerek hiçbir engele takılmadan kullanıcısını takip ediyorlar.

Artık Heryer Daha Temiz!

AeroSeal başlığa sahip bazı elektrikli süpürgeler, halınızın arasında kalan tozları ve tüyleri derinlemesine temizleyerek evinizin tam anlamıyla temiz olmasına yardımcı oluyor. Emiş gücünü sizin ayarlamanıza imkan vererek ister arttırabileceğiniz isterseniz düşürebileceğiniz gibi şarjlı modelleri ile de kablosuz olarak evinizi temizleyebilirsiniz. Microban teknolojisine sahip elektrikli süpürgeler, bakteri, küf ve akar oluşumunu %99,9 oranında engelleyerek size temiz ve sağlıklı bir ortam sunacaktır.

İsteğinize Göre Elektrikli Süpürge

Toz torbalı, toz torbasız ve su filtreli çeşitleri ile isteğinize göre seçim yaparak evinizi temizleyebilirsiniz. Toz torbalı süpürgeler, tozu çekerek torbaya doldurur ve her ay torbası değiştirilerek emiş gücü arttırılabilir. Toz torbasız süpürgeler, çektiği tozu hazneye doldurup orada muhafaza eder ve hazne dolduğunda boşaltılması gerekir. Su filtreli süpürgeler ise tozu çekerek suya hapseder ve Hepa filtre ile tozu hiçbir şekilde dışarıya bırakmaz. Her süpürmeden sonra suyu boşaltılarak temizleme işlemi yapılır. Genel olarak ev temizliğinin en önemli parçası olan elektrikli süpürgeler, her isteğe ve her eve uygun modelleri, özellikleri ve kullanış biçimleri ile istekleri karşılıyor.



Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.