Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Epilatör | Beyazesyamerkezi.com Blog

Pürüzsüz Bir Cilde Ne Dersiniz?

Vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri hızlı çekme yöntemi ile alarak cildinizi pürüzsüz hale getiren epilatörler, yaz aylarının kurtarıcısı olarak kabul edilmeye başlanmıştır. Çeşitli başlıkları ile yüz epilasyonu veya koltuk altı temizleme yapabileceğiniz gibi hassas başlıkları ile de vücudunuzun her yerini pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Oynar başlık özelliği ile daha fazla rahatlık ve en hassas epilasyon için vücut kıvrımlarınıza daha iyi uyum sağlayacak olan bu ürünler, su altında çalışma ve soğuk hava üfleme özelliği ile acı hissinizi en aza kadar indirgiyor.

Artık Her Yerde Yanınızda!

Kablolu veya kablosuz olarak kullanarak gittiğiniz her yerde tüylerinizden en basit şekilde kurtulmanıza yardımcı oluyorlar. Ayak bakımınızı da yapabileceğiniz bu ürünler, teknoloji ile birlikte 48 cımbız sayısına ulaşarak tüylerinizi hızlı, kolay ve yorulmadan kökten nazikçe almanızı sağlıyor. 2 veya 3 hız kademesi ile size zamanınızı geri kazandıracakları gibi masaj tekerlekleri ile de güzellik rutininiz içinde rahatlığınızı arttırmak için cildinize masaj yapacaklardır.

Kolay, Pratik, Acısız!

Su altında yıkanabilir başlıkları sayesinde temizliğinizi en üst seviyeye çıkaracak olan epilatörler, en kısa tüylerinizi bile acısız ve kolayca alarak konforunuzu sağlayacaktır. Kullanım kolaylığı, pratikliği ve rahatlığı sayesinde bayanların gözdesi olan bu ürünlerin kullanımı yaygınlaşmıştır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.