Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Sağlıklı Beslenme | Beyazesyamerkezi.com Blog

Sevdiklerinizi Koruyun!

Küçüklüğümüzden beri anne ve babalarımız herşeyimize karışır durumda. "Onu giyme, bunu yeme" gibi bir çok şey söyleyerek bizi korumaya çalışmışlardır. Bir zamanlar bizim için bunlar çok sıkıcı gelsede, ilerleyen zamanlarda bizlerinde bu davranışlarda bulunacağı bir kesin. Koruma iç güdüsü her yaşta bizimle olduğundan sevdiklerimizi her zaman korumaya çalışırız. Yeri gelir soğuk havadan korurken, bazende beslenme konusunda yardımcı olmak isteriz. Çünkü sağlık herşeyden önemlidir.

GDO'lu Ürünlerden Kaçın!

Son zamanlarda çıkan GDO'lu ürünler, bizi organik ürün tüketimine yönelterek herşeyin en sağlıklısını yeme düşüncesine itmiştir. Her gittiğimiz yerde dalından koparılmış, organik, bahçe ürünü gibi sloganlarla meyve ve sebzelerin satıldığını görüyoruz. E bizlerde bu sloganı duyunca almıyor değiliz. Hastalıklar çoğalınca hepimiz organik ürünlerin ne kadar değerli olduğunu anladık. Yemekleri, meyve sularını, bebek mamalarını veya pastaları elimizden geldikçe hep organik ürünler ile yapmaya çalışıyoruz. Ama kimyasal maddelerden ne kadar uzaklaşmak istesekte marketten aldığımız ambalajlı ürünlerin bir çoğunda kimyasal madde bulunmakta.

Sağlıklı Beslenin, Hastalıkları Uzak Tutun!

Peki ya organik ürünlere nasıl ulaşacağız? Yada kendimiz evde bunu yapabilirmiyiz? Tam olarak yapamasakta yardımcı ürünler ile bir kısmını gerçekleştirebiliriz. Nasıl mı ? Örneğin; Bosch'un MES3500 katı meyve sıkacağı ile aldığınız meyve ve sebzelerin suyunu çıkararak, kimyasal madde kullanmadan meyve suyunuzu elde edebilirsiniz. Hemde geniş besleme ve damlama emniyetli pratik ağzı, hız ayarı ve paslanmaz çelik bıçağı sayesinde hiç uğraşmayacaksınız. Yada Profilo'nun PBM0990X ekmek yapma makinesi ile de kendi damak zevkinize göre çeşitli ekmekler yapabilirsiniz. Böylece ekmeğinizi hem sağlıklı bir ortamda hemde sağlıklı malzemelerden yapmış olacaksınız. Sevdiklerinize ve çocuklarınıza sağlıklı besinler sunarak hastalıkları uzak tutabilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.