Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Evdeki Keyif | Beyazesyamerkezi.com Blog

Keyifler Yerinde!

Evde ki boş vaktin odak noktası olan televizyon, sıkıcı bir hafta sonunu veya yağmurlu bir günü evde geçirmek isteyenlere keyifli dakikalar sunuyor. Tüm dünyadan bilgileri toplamada önemli bir araç olduğu gibi sıkıcı dakikalarımızında tam olarak derdine deva. Hele de bizim insanlarımız için akşam vakitlerinin vazgeçilmezi. Binbir çeşit kanallarda farklı farklı gösterilen diziler, bizleri saat 8'den sonra televizyon başına oturtuyor. Dizi izlerken içilen bir demlik çay da keyife keyif katıyor. Hatta bazen akrabalar çağırılıp muhabbet yerine pür dikkat dizi izlendiğine şahit olmuşsunuzdur. Buna da biraz teknolojinin zararları diyebiliriz. Fakat dizilerde insanı kendine çekmiyor değil yani.

Muhabbete Ortak:Televizyon

Peki ya arkadaşlar toplanıp ortam yapılıp film izlemeye ne demeli ? Tabiki arkadaş ortamının en eğlenceli seçeneklerinden bir tanesi. İçecekler hazırlanır, yanına çerez koyulur, oturma planı tasarlanır ve Play! İşte muhabbet eşliğinde giden bu eğlencenin yine başyapıtı televizyon. Peki ya tek başına film izlenmez mi ? Tabiki izlenir. Hele de sevgiliden ayrılmışsa romantik film çok iyi gider yada keyifler tam tıkırındaysa komedi filmine kim hayır diyebilir ki ?

Keyife Keyif Katalım

Tabi bu eğlenceyi en keyifli hale getiren televizyon özelliklerinden bir kaçı ekranının boyutu ve netliğidir. Geniş ekran boyutu ile izlediğiniz filmin veya dizinin en küçük ayrıntılarını bile kolayca görebileceğiniz gibi görüntü kalitesi ile de bu ayrıntıları en net şekilde görebilirsiniz. Örneğin; Vestel'in 65PF7575 led televizyonu, 65"lik geniş bir ekran sunarken, Full HD görüntü kalitesi ile de aksiyon dolu sahneleri en net şekilde izlemenize imkan veriyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.