Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Zamana Hoşgeldin Deyin! | Beyazesyamerkezi.com Blog

Mutfaktaki Korkulu Rüya:Bulaşık

Evet bulaşık diyince hepimizin suratı düşüyor. Hemen aklımıza bir yığın dolusu bulaşık ve boşa geçen zaman geliyor. Bir yandan eve misafir çağırmak isterken, diğer yandan çıkıcak olan bulaşıkları düşünüp vazgeçtiğimiz zamanlar elbet olmuştur. Veya misafirleri çağırırız fakat mutfakta kirli bulaşıklar çok yer kaplayınca, misafirler içeride oturur biz ise mutfağa girer bulaşıklarla cebelleşiriz. E bu durum tabiki de hoş değil. Hem geçen zamana üzülüyor insan hemde yoruluyor.

Artık Bulaşıklarda Kolay İş!

Biz böyle düşünürken teknoloji cambazları yine boş durmuyor ve bizim için bu bir yığın bulaşığı elektrik gücü ile bir makine içerisinde yıkama imkanı veriyor. Evet onun adı bulaşık makinesi. Bizi bu zorlu işten kurtaran, zamanı geri kazandıran, bulaşıkları tertemiz bir şekilde bize sunan, teknoloji harikası, bayanların en çok sevdiği ve evinde olmasını muhakkak istediği bir beyaz eşya. Özellikleri ile de bulaşıkları parlak, temiz ve kusursuz yıkayan bulaşık makinelerinde, az miktarda çıkan bulaşıkları yıkayamıyorduk. Fazla enerji tüketeceği ve boşa su harcayacağı için hep çekindik.

Az olan Bulaşıklarda Makineye!

Peki az miktarda olan bulaşıklarınızı ideal su ve enerji ile yıkayan bi bulaşık makinesi olsa ? Tabiki var. Bosch SMS30E02TR bulaşık makinesi, yarım yük özelliği sayesinde, sepetleri tam doldurmasanız bile ihtiyacı kadar su ve enerji harcar. Böylelikle hem daha fazla su kullanmamış olur hemde enerjiyi düşük harcar. Sizde her iki faturadan da tasarruf edeceğiniz gibi az miktardaki bulaşıkları da elde yıkamayla uğraşmayacaksınız. Sadece Bosch değil, aynı zamanda Profilo BM3160EA, Samsung DW60H6050FW/TR ve LG D1455CF bulaşık makinesi de aynı özelliğe sahip.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.