Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Buzdolabı | Beyazesyamerkezi.com Blog

NoFrost Teknoloji:Buzdolabı

Yiyecekleri saklamak, bozulmalarını önlemek, soğuk kalmalarını sağlamak için kullandığımız buzdolapları, artık size daha fazlasını sunuyor. Yeni bir teknoloji olan No-Frost özelliği ile yiyecekleri daha uzun süre saklayabileceğiniz gibi soğutucu ve dondurucu bölmedeki gıdaların kokusu karışmadan da muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda soğutucu bölmede ki yiyeceklerin donma riskini azaltan ve birbirinden bağımsız bölmeler ile hızlı soğutma ve dondurma imkanı veren No-Frost buzdolapları, soğutucu ve dondurucu bölme kapıları açık kaldığında sesli sinyal vererek de sizi uyarıyor.

İyonizer ve Mavi Işık Özelliği ile Yiyecekler Artık Daha Taze ve Daha Temiz!

Bir diğer teknoloji olan İyonizer teknolojisi, bakteri, virüs, küf, mantar, kötü kokular gibi bütün partikülleri etkisiz hale getirerek yiyeceklerinizin daha temiz ortamda saklanmasını sağlayacaktır. Mavi ışık teknolojisi ile sebzelerin doğal tazeliklerini koruyacak olan buzdolapları, sebzelere tıpkı tabiattaymış gibi ışık vererek C vitamini miktarını arttıracaktır. Çalışmalar sonucunda kanıtlanan mavi ışık teknolojisi, C vitamini miktarında, domates için %30, kırmızı biber için de %10 luk bir iyileştirme sağlamıştır.

Yüksek Hijyen ile Bakteri ve Küf Oluşumuna Elveda!

Buzdolabı özelliklerinden biri olan sıcaklık ayarlı bölme ile değişik tipteki gıdalarınızı istediğiniz sıcaklık derecesinde saklayabilirsiniz. 4 farklı sıcaklık ayarı sunan bu özellik meyveleri, şarküteri ürünlerini kahvaltılıkları ve eti daha uzun süre saklamanızı sağlayacaktır. Hijyen özellikleri ile yiyeceklerinizi sağlıklı ortamda saklamanıza imkan veren buzdolopları, hijyen özelliği ile kötü kokuları, gümüş özelliği ile iç yüzeylerde ve sebzelerde oluşabilecek bakteri ve küfleri, iyon özelliği ile de havadaki bakterileri etkisiz hale getirecektir. Yeni nesil buzdolapları, su pınarı ve dijital ekranı ile sıcaklık derecelerini kolayca ayarlayabilmenize imkan verdiği gibi suyu ve buzu tek bir dokunuş ile alabilmenizi sağlıyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.