Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Çamaşır Makinesi | Beyazesyamerkezi.com Blog

Zamanı Değerlendirmek Artık Sizin Elinizde!

Hayatı kolaylaştıran ev aletlerinin başında gelen çamaşır makinesi, elde çamaşır yıkama devreni kapatarak her evde olması gereken bir beyaz eşya konumuna gelmiştir. Başlarda sadece yıkama özelliği bulunan bu ev aletine, üreticiler, teknoloji geliştikçe daha fazla özellik katarak hem müşterileri çekmişlerdir hemde ev işlerini daha kolay hale getirmişlerdir. Bu özelliklerden biri olan ön yıkama, çok kirli çamaşırları elde yıkayıp makineye koymak yerine direk ön yıkama yaparak tamamen elde yıkamaya son vermişlerdir. Ekstra özellik olarak sundukları saat programı ile de ev hanımlarının konforunu tam anlamıyla sağlamışlardır. Bu saat özelliği makinenin otomatik açılma veya kapanma süresini belirliyor. Böylelikle ev hanımları evde olmasalar bile planlarına göre makineyi otomatik başlatabiliyorlar. Kıyafetlerin kumaşına göre tasarlanan yıkama programları ile giysilerin zarar görmeden yıkanmasını sağlayan çamaşır makineleri, enerji sınıfı çeşitleri ile de kıyafetlerinizi yıkarken aynı zamanda düşük enerji harcayarak tasarruf etmenizi sağlıyor. Yüksek kilogram kapasiteleri ile her aileye hizmet sunan çamaşır makineleri, 12 kilograma kadar çıkan kapasitesileri ile de yorgan yıkamaya imkan veriyor. Kurutma makinesi ile birleştirilerek artık hem yıkama hemde kurutma işlemi yapan çamaşır makineleri, soğuk havalarda kolaylıkla, uğraşmadan giysilerinizi kurutmanızı sağlıyor.

Sessiz Yıkama, Yüksek Performans!

Gelişen teknoloji ile birlikte en ünlü markalarda biri olan LG, İnverter Direct Drive motoru ile daha fazla tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda çamaşırlarınızın daha temiz yıkanmasına olanak veriyor. Tamamen ortadan kaldırılan kayış ve kasnaklar ile de çok daha az sayıda hareketli parça kullanıldığından motoru daha dayınıklı hale getirmiştir. Soğuk su ile de çamaşırları yıkayarak 90 derecede elde edilen sonuçları 30 derecede de aynı performanla sunan çamaşır makineleri, bu özellikle, hem daha az enerji kullanımını hemde beyaz ve renklileri aynı anda yıkama imkanını peşinden getirmiştir. Titreşim önleyici sistemi ile artık sessiz ve titreşimsiz çalışan çamaşır makineleri, istediğiniz her an makineyi açarak çamaşırlarınızı yıkama imkanı veriyor.

Eco Bubble ile Kıyafetler Daha Temiz

Eco Bubble teknolojisi ile deterjanın etkin bir şekilde çözülmesi için özel bir jeneratör kullanan Eco Bubble çamaşır makinesi, yıkama işlemine başlarken deterjanı hava ve su ile birlikte bu jeneratörün içinde köpürterek çamaşırlara normal deterjanlı sudan 40 kat daha hızlı ve derinlemesine etki ediyor. Oluşturduğu köpük ile çamaşırların üzerinde deterjan artığı bırakmıyor ve kolayca durulama yapabiliyor. Samsung Eco Bubble’ın bu özelliği sayesinde çamaşırlarını tekrar durulamak zorunda kalmayarak ömürlerini uzatırken cildinizi de detarjanın zararlı etkilerinden korursunuz. Ayrıca fazladan su ve enerji tüketimi de yapmamış olursunuz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.