Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Davlumbaz | Beyazesyamerkezi.com Blog

Her Mutfağa Uygun Boyut ve Dizayn

Yemek pişirdikten sonra eve yayılacak olan kötü kokuları yok ederek ortam havasını her daim temiz tutan davlumbazlar; ada, duvar ve köşe tipi olarak 3 farklı dizaynda karşımıza çıkıyor. 33 cm'den 100 cm'ye kadar çıkan boyutları ile her alanda rahatlıkla kullanma imkanı vererek ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Kötü Koku ve Dumanlara Elveda!

Sadece emiş gücü ile değil özellikleri ile de hayatınızı kolaylaştıran davlumbazlar, bazı modellerinde, pişirme sonrası 15 veya 30 dakika sonra otomatik kapanmaya programlanabiliyor. Böylece yemekten sonraki çay keyfinizi bozmanızı önleyerek konforunuzu sağlıyor. Yoğun havalandırma özelliği ile ızgara veya kızartma yaptığınızdaki o ağır kokuyu en kısa zamanda yok ederek evinizin kötü kokmasını engelleyecektır.

Halojen Lamba, Neon Işık!

Parmak izi bırakmayan yapıları ile ön temizliğe ihtiyaç duymadan, kolayca temizlemenize imkan veren bu davlumbazlar, halojen lambaları sayesinde yemeklerinizi en iyi şekilde pişirmek için görüş imkanınızı maksimuma çıkaracaktır. Neon Işıkları sayesinde de mutfağınızı şıklık katarak aydınlatacaktır. Bazı modellerde bulunan sensörlü davlumbazlar; ısı, ışık ve nemi algılayıp otomatik olarak çalışmaktadır. Böylece mutfaktaki konforunuzu arttırdığı gibi zaman ve enerjiden de tasarrufunuzu sağlayacaktır. Uzaktan kumanda özelliği ile yerinizden kalkmanıza gerek duymadan hızlı bir şekilde kumanda edebileceğiniz davlumbazlar, yüksek emiş güçleri ile de geniş alanlarda bile yüksek performans gösteriyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.