Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Derin Dondurucu | Beyazesyamerkezi.com Blog

Bir Daha ki Mevsime Yiyeceklerinizi Saklayın!

Geniş hacimleri ile yiyecekleri dondurmada ve ilk günkü tazeliğinde, bize geri sunmada yardımcı olan derin dondurucular, bir çok özellikleri ile de bize kolaylık sağlıyor. Elektrik kesintilerinden sonra otomatik kendileri çalışarak yiyeceklerinizi muhafaza edecekleri gibi 48 saate kadar elektriksiz çalışan modelleri ile de büyük bir yardım sağlıyorlar. NoFrost özelliği ile buz tutmayı önleyen bu derin dondurucular, yiyeceklerinizi dondururken kendisinin buz tutmasını engelleyecektir.

İlk Gün ki Tazelik!

Aynı zamanda VitaControl özelliğine sahip bazı derin dondurucular, iç ve dışta bulunan sensörler yardımı ile içerideki sıcaklığı sürekli dengede tutarak yiyeceklerinizi bozmadan aynı tazeliğinde korumaya devam edecektir. Geniş hacimleri ile bir çok yiyeceklerinizi içerisinde muhafaza edecekleri gibi çeşitleri ile de alana göre veya donduracağımız ürüne göre seçim hakkı sunuyorlar. Yatay, dikey ve şişe soğutucu çeşitleri ile bize kolaylık sağlayan bu ürün, termostat derecesi ile sıcaklık derecesini sizin ayarlamanıza imkan veriyor. Hızlı dondurma özelliği ile de yiyecek ve içeceklerinizi kısa sürede dondurarak size kolaylık sağlayacağı gibi sessiz çalışan modelleri ile de konforunuzu arttıracaktır.

Düşük Enerji, Temiz Ortam

Antibakteriyel contaları ile conta üzerinde küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek yiyeceklerinizi temiz ortamda muhafaza edecektir. Düşük enerji harcayarakta tasarrufunuzu sağlayacak olan derin dondurucular, yeni modellerinde A++ enerji sınıfı ile günde sadece bir ampul kadar enerji harcıyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.