Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Ev Hanımlarının İşi Zor | Beyazesyamerkezi.com Blog

Dur Durak Bilmiyorlar!

Ev hanımlığı diye geçiştirdiğimiz kelimenin altında aslında bir çok şey yatıyor. Belkide bir işte çalışan kişiye göre daha çok çalışıyorlar. Ev temizliği, yemek, çamaşırlar derken 7/24 çalışır vaziyetteler. Bu nedenle ev hanımları için herzaman geliştirilen elektrikli ev aletleri, mutfak gereçleri veya beyaz eşyalar, onların bu işleri daha kolay ve kısa sürede yapmasını sağlıyor.

Temizlikte En Önemlisi!

Bayramlarda veya tatillerde bile hiç durmadan çalışan ev hanımlarının en büyük sıkıntısı elektrikli süpürgelerdir. Çünkü elektrikli süpürge bozuldumu bütün işleri aksar. Temizlik için en önemli ev aletlerinden biridir elektrikli süpürge. Bu nedenle süpürge alırken motor gücüne, toz alma kapasitesine, filtresine ve aparatlarına çok dikkat edilir. Böylece süpürme işlemi hem daha temiz hemde daha hızlı olur.

Temizliği Kolaylaştıran Elektrikli Süpürgeler

Benim size tavsiyelerimden ilki Philips FC9225 elektrikli süpürge. Marathon serisi olan bu süpürge, AutoClean filtre sistemi ile çekiş gücünü neredeyse ilk günki kadar korur. Bluhouse BH009 dikey elektrikli süpürgeyi ise pratik temizliklerde kullanabilirsiniz veya belinizde bir rahatsızlık varsa bu ürünü tercih edebilirsiniz. Son olarak Profilo VC9PT2200 elektrik süpürge, 1.9 Lt toz kapasitesi ve 2200 W motor gücüne sahiptir. Bu nedenle temizliğinizi daha güçlü, temiz ve hızlı şekilde sonuçlandırmanıza yardımcı olur.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.