Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Ev Sinema Sistemi | Beyazesyamerkezi.com Blog

3D Ses ile Keyifler Yerinde!

Sesleri daha ayrıntılı duyarak dinlediğiniz müzikten ve izlediğiniz filmden daha çok keyif almanızı sağlayacak olan ev sinema sistemleri, ses kalitesinin yanında size bir çok özellikleri ile multimedya dosyalarını paylaşmanıza ve daha çok içeriğe sahip olmanıza imkan veriyor. 3D görüntüyü daha keyifli hale getirerek size 3D ses sunan bu sistemler, 3D görüntünün derinliğini analiz ederek sesi, hareket ve görüntü derinliği ile eşleştirecek şekilde senkronize eder.

Smart Hub ile Her Şey Daha Eğlenceli

Samsung ev sinema sisteminin özelliklerinden biri olan Smart Hub ile çevrimiçi uygulamalara bakabilir, Family Story, Fitness veya Kids gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. İnternete girerek Web tarayıcısından video oynatma, Web'de arama yapma, müzik dinleme gibi özellikleri de sizlere sunuyor. HDMI girişleri ile ses veya video kaynaklarını bağlamanıza imkan veren ev sinema sistemlerine, Oyun Konsolu bağlayarakta oyun oynarken güçlü ses ayrıntısı ile daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kablosuz Ev Sinema Sistemi mi ? Tabiki LG!

LG ev sinema sistemleri, kablosuz arka hoparlörleri ile hem kablo kalabalığını ortadan kaldırıyor hem rahat kurulum sağlıyor hemde evinizde şık bir görüntü yaratıyor. Bluetooth özelliği ile de mobil cihazlardan en sevdiğiniz müzikleri dinleme imkanı veren LG, Usb girişi ile de yine müziklerinizi kolayca dinleme şansı veriyor. Sony'nin sunduğu ev sinema sistemleri, Futbol modu ile stadyum atmosferini evinizde hissetmenizi sağlayacağı gibi akıllı telefonunuzu veya tabletinizi sinema sistemine dokundurarak şarkıları ve web kliplerini sinema sisteminden güçlü ses ve keskin görüntü ile oynatmanızı sağlıyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.