Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Hep Daha İyiye!

Hepimiz Sıkılgan İnsanlarız

Şu bir gerçektir ki, insanoğlu hiç bir şeyden memnun olmaz. Elimizde ki eşyaların hep daha iyilerini istediğimiz gibi teknolojik ürünlerde de hep daha yükseğini isteriz. Hatta öyle ki, 3 ay boyunca kullandığımız telefonlardan sıkılıp, yenisi alıyoruz. Bizler hep iyisini istedikçe üreticiler de bunun karşılığında ürünlerini geliştirip bize yepyeni özellikte ürün sunuyorlar. Yine telefonlardan örnek vermek gerekirse, boyutlarında ki değişiklik, ince ve şık tasarımları, kamera, video, internet, oyun gibi bir çok özellikleri ihtiyaçlarımızı karşılar durumda.

İsteklerimiz Karşılanıyor!

Bizler sadece teknolojide değil hava durumlarında da tutarsızlığımızı gösteriyoruz. Sıcak, bunaltıcı havalarda serin bir ortam ararken, soğuk ve serin havalarda ise hep kapalı alanlara kaçıyoruz. Sıcak havalar için üretilen vantilatörler, bir dönem herkesin evinde mevcuttu. Ama artan sıcaklıklar ile vantilatörden gelen serin havada ortam ısınını düşüremedi. Bu nedenle meydana çıkan
klimalar, herkes tarafından çok kullanılmaya başlandı. Öyle ki, ortam genişliğine göre farklı kapasitelerde klimalar üretilmeye başlandı. Evde, işte, cafelerde kullanılan klimalar, yaz aylarında tam istediğimiz serinliği bize vermeyi başaran bir ürün oldu. E bizler 2 si birarada olan ürünleri sevdiğimiz için klimalara sıcaklık özelliği de eklenerek yaz kış kullanabilir hale geldi.

Konfor Konfor!

Ortam havasını istediğimiz sıcaklıkta tutan klimalar, bir çok özelliği ile de konforumuzu artıyor. Örneğin; Vestel'in Nature Plus 15 kliması, siz uyurken bile ortam sıcaklığını ve hava akımını sizi rahatsız etmeyecek seviyeye ayarlayarak iş yorgunluğunu kolaylıkla atmanıza imkan veriyor. Samsung'un AQ18TSMN kliması ise, Full HD filtre ile en küçük mikroskobik toz parçacıklarını bile gidererek ve kirli havayı temiz havaya çevirerek odanızın taze ve temiz kalmasını sağlar. İşte bu özellikler bize sunuldukça bizler de hep daha iyisini istemekte biraz da haklı durumdayız.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.