Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Bununda Kolayı Var | Beyazesyamerkezi.com Blog

Zor iş!

Hepimizin istemeyerek yaptığı, sıcak bunaltıcı havalarda tam bir eziyet haline gelen bir konuya değineceğim. Evet haklısınız; ütü! Bir sepet dolusu kirli çamaşırlar önce makineye atılır. Onlar tertemiz şekilde makineden çıkarlar ama o buruşuk kırışık halleri ile hiçte üzerimize giyilecek gibi olmaz. Hele de eğer acil işimiz varsa söylene söylene ütü yaparız. Tek bir tane kıyafeti ütülerken yine iyi, bir de yığın dolusu kıyafetleri ütülemek? Çekilecek gibi değil..

Ama Kolayı Var!

Çalışanlar için ise herşey daha zor. Hafta içi bütün gün çalışıyorlar, haftasonu ise ev işleri ile uğraşıyorlar. Oda yetmezmiş gibi ütülenmesi gereken bir çok kıyafet. Peki çamaşır ve bulaşığın kolaylığı olduğu gibi ütüler de yokmu? Tabiki var. Ütülerde bize kolaylık sağlamak veya zaman kazandırmak için artık bir çok özelliğe sahip. Size bir kaç ürün tavsiye ederek yardımcı olacağım.

Çözümler Burada!

Örneğin; Philips GC9245/02 buhar kazanlı ütü, geniş kazanı olduğu halde 2 dakika gibi kısa bir sürede ısınıyor ve 6.0 bar buhar basıncı ile giysilerin kırışıklıklarını kolayca açmanıza imkan veriyor. Profilo UTU9450 buharlı ütü, dikey buhar özelliği ile askıda olan giysilerinizi veya perdelerinizi askıdan çıkarmadan kırışıklıklarını açmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda damlama emniyeti ile de giysilerinizi ütülerken su lekesi bırakmıyor. Tefal FV9650 buharlı ütü ise 210 g/dk şok buhar özelliği ile en zorlu kırışıkları bile kolayca açarak zamanı size geri kazandırıyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.