Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0
Fiyat aralığı
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELE
Aramanızı Daraltın
 • Markalara Göre
 • Buharlı Pişirici İle Sağlıklı Bir Hayata Merhaba!

  Yemeğin pişmesine yakın mutfağı saran o leziz koku, neden yemeği tabağa koyar koymaz kaybolur? Yiyecekler, içlerindeki besin, tat ve kokuları su içinde pişerken suya bırakır. Hem yemeklerin enfes kokusunu hem de tüm vitamin ve lezzetini buharlı pişirici sayesinde tabağınıza taşıyabilirsiniz! Modern buharlı pişiriciler çıktığından beri, “Peki mutfağımızda pişirmeye yarayan daha bir sürü alet varken, neden bu ürünü kullanalım ki?” sorusu bazılarımızın aklına geliyor olabilir. Sanılanın aksine, buharlama tekniği, yeni geliştirilmiş bir teknik değildir; tarihi çok eskilere dayanan bir yemek pişirme şeklidir. Buharda pişirmek, yiyeceklerin vitamin, mineral, koku, tat ve renklerini korumalarına yardımcı olur. Bu yönüyle alıştığımız yemek pişirme tekniklerinden bir adım öne çıkar. Beslenme şeklinizi değiştirmek, yağı azaltmak, yediklerinizden daha çok vitamin almak veya formunuzu korumak istiyorsanız; buharlı pişiriciler sizin için en doğru seçenek olacak.

  Buharlı Pişiriciyle Yediğiniz Yemek Değişmeyecek, Ama Hayatınız Değişecek!

  Buharlı pişiriciler mutfağınıza girer girmez, yemeklerinizin lezzeti artarken besin değeri de korunmuş olacak. Tencere, fırın ve mikrodalga fırın gibi klasik pişirme teknikleri ile yiyeceklerin besin değeri pişirme esnasında biraz da olsa düşer. Besin değerini korumasından dolayı, buharlı pişiricide yapılan yemekleri yedikten sonra masadan tam manasıyla tatmin olmuş hissederek kalkarsınız. Farklı sebzeleri, lezzetleri birbirine karışmadan pişirmek istiyorsanız çok katlı buharlı pişiricileri tercih edebilirsiniz. Yemek pişirmeyi bir sanat haline getirenler ve bir seferde çokça yemek hazırlaması gerekenler için büyük hacimli buharlı fırınlar gereken alanı sağlayacak. Mutfak aletlerinden maksimum verimi almak isteyenler, iki farklı fonksiyonu birleştiren Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Makinesi gibi çok yönlü ve pratik modelleri tercih edebilir. Unutmayın, doğru şekilde pişirilen yemekler sağlıklıdır!

  Aşçımız mı Değişti? Hayır, Sadece Evimize Buharlı Pişirici Geldi!

  Aileniz, sevdikleriniz ve kendiniz için yepyeni bir hayata hazırsanız beyazesyamerkezi.com’daki ürünlerden zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin, 3D Secure ödeme sistemi ile güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Havale, kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Maksimum kalite, en uygun fiyat seçenekleri ve güvendiğiniz markalar hemen kapınızda!

  Tefal Disney Buharlı Pişirici ve Blender
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Tefal Vitacuisine Compact Buharlı Pişirici
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Blue House BH635FS Vapore Buharlı Pişirici
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Blue House BH636FS Locomotive Buharlı Pişirici
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Fakir Tolero Buharlı Pişirici
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Profilo PSC1002V Buharlı Pişirici
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.