Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Bulaşık Makinesi Seçerken

Genel Özellikler
Enerji Performansı
Ürününüzün enerjiyi ne kadar verimli kullandığını simgeleyen enerji performansı, F harfinde A harfine doğru sıralanan seviyesi ile size yardımcı oluyor. En düşük enerji performansı F ve en yüksek enerji performansı ise A’dır. A enerji performansı da içerisinde A+, A++ ve A+++ olarak ayrılır. Enerji performansı yüksek olan ürünler, benzeri ürünlerine kıyasla daha az enerji harcayarak size yardımcı olurlar.
Ses Seviyesi
“dB” ses seviyesinin simgesi olup, makinenin çıkardığı ses miktarını gösterir. 0-30 dB arası sesler, insan kulağının duyamayacağı kadar kısık olanlardır. 30-60 dB arası sesler ise normal insan konuşması kadar yüksekliktedir. Alacağınız makinenin ses seviyesi ne kadar düşük olursa, size de o kadar konfor sunacaktır.
Yük Sensörü
Az miktardaki bulaşıklarınızı yıkama imkanı veren yarım yük özelliğine sahip bulaşık makineleri sayesinde, artık elde bulaşık yıkamaya son veriyor. Yarım yük seçeneği sayesinde az miktardaki ve az kirli olan bulaşıklarınızı, sudan, enerjiden ve deterjandan tasarruf ederek yıkayabilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.