Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Buzdolabı Seçerken

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
Ürünün enerjiyi ne kadar verimli kullandığını simgeleyen enerji sınıfı, ne kadar yüksek olursa o kadar tasarrufunuzu sağlayacaktır. F harfinde A harfine kadar sıralanan enerji sınıflarında, en düşük F, en yüksek A harfi olarak nitelendirilir. A harfi kendi içerisinde A+, A++ ve A+++ olarak ayrılır.
Hacim
Buzdolaplarının kullanım alanını simgeleyen hacim miktarı, evinize yetecek buzdolaplarını kolaylıkla seçmenize imkan veriyor. Brüt ve net olarak ikiye ayrılmış olup, brüt hacim, buzdolabının kapladığı yeri belirtirken net hacim, kullanılan alanı simgeler.
İyonizer
İyonizer teknolojisine sahip olan buzdolapları, bakteri, virüs, küf, mantar veya kötü kokuları etkisiz hale getirerek yiyeceklerinizi temiz ortamda muhafaza edecektir. Böylece yiyeceklerinizin daha uzun süre taze kalacaktır.
Mavi Işık
Sebze ve meyvelerin daha uzun süre tazeliğini koruyan Mavi ışık teknolojisine sahip olan buzdolapları, tabiattıymış gibi ışık vererek gıdaların C vitamini miktarını koruyarak doğal tazeliğinin aynı kalmasını sağlar. Bu özellik sayesinde artık meyve ve sebzelerinizi dalından koparılmış gibi en taze tadıyla yiyebilirsiniz.
No Frost
Eskiden dondurucu kısmında biriken kar ve buzların elle parçalanarak yok edilirdi. NoFrost özelliğine sahip olan buzdolapları ise bunu ortadan kaldırarak, karlanma, buzlanma ve terlenmeyi engeller. Ayrıca NoFrost’lu bozdolaplarının, soğuk hava fanı sayesinde soğutma performansı daha yüksektir.
Sıfır Derece Bölmesi
En düşük sıcaklığın oluşturulduğu bu 0 derece bölmesi, yiyeceklerinizi dondurmadan tazeliğinizi koruyacaktır. Et, tavuk veya balık gibi yiyeceklerinizi saklayabilir veya çözülmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kahvaltılık ürünlerinizi de burada uzun süre saklayabilirsiniz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.