Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Çamaşır Makinesi Seçerken

Genel Özellikler
Devir
Çamaşır makinesini alırken en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri olan devir sayısı, tamburun bir dakika da kaç kez döndüğünü gösterir. Sıkma aşamasında devir hızı yükselerek çamaşırlarınızın kuru olmasını sağlar. Devir hızı yüksek çamaşır makineleri, size daha kuru çamaşırlar sunacaktır.
Elmas Kazan
Elmas kazana sahip olan çamaşır makineleri, eşsiz kazan tasarımı sayesinde giysilerinizi yumuşak bir şekilde yıkayarak yıpranmasını önler. Küçük su çıkış delikleri sayesinde kumaşların dışarı taşmasını önler ve zarar görmesini engeller.
Enerji Sınıfı
Enerji sınıfı, ürünün enerjiyi ne kadar verimli kullandığını gösterir. F harfinden A harfine kadar gösterilip , F harfi en düşük, A hafi ise en yüksek enerji verimliliği sağlayan harflerdir. A enerji sınıfı kendi içerisinde A+, A++ ve A+++ olarak ayrılır. Ürününüz ne kadar yüksek enerji sınıfına sahipse o kadar enerji verimliliği sağlayarak tasarruf etmenize yardımcı olur.
İnverter Motor Teknolojisi
Titreşimi ve aşınmayı önleyerek düşük ses seviyesinde çalışacak olan inverter motora sahip olan çamaşır makineleri, yüksek performans göstererek giysilerinizi en iyi şekilde yıkar.
Kısa Program
Kısa program özelliğine sahip olan çamaşır makineleri, giysilerinizin en fazla 30 dakika da yıkayarak size sunar. 10 ile 30 dakika arasında değişen süreleri sayesinde az miktar ve az kirli olan çamaşırlarını hızlı bir şekilde yıkayabilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.