Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Epilasyon Seçerken

Genel Özellikler
Islak-Kuru
Islak kuru özelliğine sahip olan bu epilatörler, acıyı en aza indirgeyerek en iyi sonuçları almanıza yardımcı oluyor. Böylece hiçbir acı hissetmeden pürüzsüz bir cilde sahip olabileceğiniz gibi epilasyon sonunda da epilatörünüzü kolayca temizleyebilirsiniz.
Peeling
Bir kaç tabakalardan oluşan cildin, en üst tabakasında ölü deri hücreleri ile yağ tabakası bulunur. Günlük makyaj kalıntıları, toz ve hava partikülleri buraya yapışır. Aynı zamanda sivilce oluşmasında rol oynayan deri tıkacı da bu tabakada oluşur. Peeling ise cildin üst tabakasını yani tüm bu kalıntıların oluştuğu tabakayı temizleyerek yerine taze deri gelmesini imkan verir. Böylece cildinize parlaklık kazandırarak renginizin açılmasını sağlayacaktır.
Tüy Alma
0,5 mm kadar olan tüylerinizi alma özelliğine sahip olan epilatörler, en ince veya en kısa tüylerinizi tek hamlede almanıza imkan veriyor. Böylece size hem en pürüzsüz cildi sunacak hemde zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.