Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Hava Temizleyici Seçerken

Genel Özellikler
Akıllı Hava Kontrolü
Akıllı hava kontrolüne sahip olan hava temizleme cihazları, ortamınızda sigara gibi hava kirliliği oluşturan partiküllere yer vermeyecektir. Ortamdaki havayı her an kontrol edip hava kirliliğini tespit ettiği an havayı temizlemeye başlar. Böylece size her zaman temiz ortamın keyfini çıkarmak kalır.
AQS Sistemi
AQS sistemi, havanın ne kadar temiz olduğunu size bildiren bir sistemdir. Böylece ortam havasının kirliliğini kolayca takip edebilirsiniz.
Filtre
Hava temizleme filtrelerinde en çok kullanılan filtreler, Hepa, Karbon ve TiO2 filtre + UV ışığıdır. Karbon filtre, zararlı gazlara karşı, hepa filtre, küşük toz parçacıklarına karşı, TiO2 + UV tüm hava kirlerine karşı sizi korur.
İyonizer Sistem
Havada pozitif ve negatif yüklü iyonlar bulunur. Havada ki pozitif iyon fazlalığı, insanı yorgun, bitkin veya halsiz hissettirir. Negatif iyon fazlalığı ise canlı, enerjik ve dinç olmanızı sağlar. İyonizer sistem de, ortama negatif iyon vererek her zaman dinç kalmanıza sağlar.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.