Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

Klima Seçerken

Genel Özellikler
BTU
BTU, klimanın 1 saat içerisinde ortamdan taşıdığı ısı miktarını gösterir. Ortamın büyüklüğüne göre klimanın Btu değerini göz önünde bulundurmalısınız. Klima almadan önce klimanın takılacağı yere keşif yaptırırsanız en doğru klimayı kolayca seçebilirsiniz.
Enerji Sınıfı
Enerji sınıfı, cihazın işlevini gerçekleştirirken enerjiyi ne kadar verimli kullandığını simgeler. G harfinden A harfine kadar yükselen verimlilik simgeleri ile ifade edilir. A harfinden sonra A+, A++, A+++ enerji sınıfları da mevcut olup en verimli sınıf A+++’dır. Klimalar iki ayrı işlevi gördüğü için her iki görevde de ayrı enerji sınıflarına sahiptir.
İnverter
Enerji verimliliği en yüksek cihaz olan inverter, yüksek performansta minimum elektrik harcayarak tasarrufunuzu sağlar. İstenilen sıcaklığa diğer klimalara göre daha kısa sürede ulaşma kapasitesine sahiptir. Ayrıca sessiz çalışma özelliği ile de kullanıcılara konfor sunan inverter ürünlerini almanızı tavsiye ederiz.
Soğutma Gazı
ESoğutma gazları, yanıcı olmayan, patlamayan, zehirsiz, aşındırmayan ve pasşandırmayan yapıya sahiptirler. Klimalarda yaygın olarak en çok kullanılan gaz türü ozon tabakasına zarar vermeyen, çevreye duyarlı R410A gazıdır.
Split
Split kelimesinin karşılığı Ayrık anlamını taşır. Klimalarda da split, bir iç ve bir dış üniteden oluşan klimaları belirtir. Multi split ise birden fazla iç üniteden oluşan modelleri temsil eder.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.