Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Kurutma Makinesi Seçerken

Genel Özellikler
Enerji Tüketimi
F harfinde A harfine kadar simgelenen enerji tüketimi, ürünün enerjiyi ne kadar verimli kullandığını gösterir. F harfi en düşük enerji verimliliğine sahipken, A harfi en yüksek enerji verimliliğine sahiptir. A enerji sınıfı kendi içerisinde A+, A++ ve A+++ olarak ayrılır. A+++, en yüksek enerji verimliliği olup tasarrufunuzu sağlayacaktır.
Kurutma Kapasitesi
Ailenizin genişliğine seçim yapabileceğiniz kurutma kapasitesi, giysilerinizin hepsini tek seferde kurutma imkanı da veriyor. Sizlere kolaylık sağlayacak olan kurutma kapasitesini, makineyi alırken kesinlikle gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.
Kurutma Sistemi
3 türden oluşan kurutma sistemlerin de en çok kullanılan tip, ısı pompalı ( yoğunlaştırmalı) modeldir. Isıtılan havanın nemi alınarak çamaşırlarınızı daha kolay kurutur. Böylece çamaşırlardaki yıpranma oranını en aza indirir. Aynı zamanda havayı ısıtmak için rezistans kullanmadığından enerji tasarrufunuzu arttırır. Kondanserli modeli ise havayı su olarak tahliye edecektir. Bir diğer modeli olan bacalı kurutma ise, gereken havayı dışarıdan alır, rezistans ile ısıtıp çamaşırları kurutarak tekrar dışarı iletir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.