Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Saç Şekillendirici Seçerken

Genel Özellikler
Hazır olma
Hızlı ısınma özelliğine sahip olan saç şekillendiriciler, size hem zaman kazandıracak hemde enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. İstediğin sıcaklığa çok kısa sürede ulaşarak konfor sağlayacak olan saç şekillendiricilerin bazı modelleri, sadece 30 saniyede ısınarak size yardımcı olacaktır.
Isı Sabitleme
Saç yapınıza göre istediğiniz ısı ayarını seçmenize imkan veren saç şekillendiriciler, 140-230 derece arasındaki sıcaklık ayarları ile hem saçlarınızı kırmayacak hemde en iyi şekilde size sunacaktır.
Otomatik Kapanma
Otomatik kapanma özelliğine sahip olan saç şekillendiricileri, belli bir süre geçtikten sonra otomatik kapanarak güvenliğinizi sağlayacaktır. Açık bırakıp unutsanız bile bu özellik sayesinde hem tehlikeleri önleyecek hemde enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.
Seramik Yüzey
Seramik plakalara sahip olan saç şekillendiriciler, saçlarınızı kırmadan ve yakmadan size sunacağı gibi aynı zamanda saçlarınıza parlaklık vererek de doğal görünmesini sağlayacaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.