Sepetim 0 ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
0

Ütü Seçerken

Genel Özellikler
Güç
&Değişen güç seviyeleri ile giysilerinizi en iyi şekilde ütüleme imkanı verir. Giysilerinizin kumaşına göre buhar gücünü veya Watt gücünü göz önünde bulundurmalısınız.
Otomatik Kapanma
Dikey veya yatay konumdayken belli bir süre hareketsiz kaldığında otomatik kapanarak olası tehlikeleri önler. Ütü alırken de otomatik kapanma özelliğinin olmasını tavsiye ederiz.
Sürekli Buhar
Sürekli buhar, ütülenecek giysilerinizin en kısa sürede, en iyi şekilde ütülemenizi sağlar. Sürekli buhar gücünün yüksek olması kırışıklıkları kolayca açmanıza yardımcı olur. Bu nedenle ütü alırken sürekli buhar gücünün yüksek olmasına dikkat ediniz.
Şok Buhar
Şok buhar özelliğine sahip olan ütüler, en kırışık giysilerinizi bile kolayca açmanızı sağlar. Tek seferde ürettiği buhar gücünün miktarı ütü işleminizi daha da kolaylaştıracaktır.
Taban
Ütü alırken en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri de ütünün tabanıdır. Ütü markaları kendine özel farklı isimlerde tabanları mevcuttur. Seramik, çelik, teflon ve alüminyum tabanın kendisini oluşturan tiplerdir. Çelik taban ısıyı çok kısa sürede iletir ama çabuk çizilir. Seramik taban, kumaşların üzerinde kolay hareket eder ve bileğinizi yormaz. Teflon ve alüminyum tabanlar kaygan bir yüzeye sahiptir. Aynı zamanda tabanın delik sayısı buhar yoğunluğunu etkileyeceği için göz önünde bulundurulması gereken özelliktir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.