Seg

Seg 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

(0)
Ürün Kodu : 3947
18.599,00 TL
pesinfiyatinataksit.jpg (11 KB)
aynigunkargo.jpg (9 KB)
ucretsizkargo.jpg (5 KB)
orj-urun.jpg (9 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Seg 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

  - 3D Inverter teknolojisi
  - Eco enerji tasarrufu modu
  - Iyonizer fonksiyonu
  - Ultra sessiz uyku modu
  - Hava akışı hafızası
  - Düşük stand-by enerji tüketimi
  - Yüksek teknoloki LCD uzaktan kumanda
  - Favori modu
  - Ultra hızlı ısıtma ve soğutma
  - 4 m bağlantı borusu
  - Dış ünite sessiz çalışma için ayak takozu

  3D Inverter Teknolojisi

  Daima beklentilerinizi karşılayacak olan duvar tipi klimayla 3D Inverter Teknolojisini deneyimlerken sizde en ayrıcalıklı deneyimi sahip olabilir ve bu sayede serinlik etkisini odanın her alanında kusursuzca hissedebilirsiniz.

  Eco Enerji Tasarrufu Modu

  Ev isterseniz iş yeriniz için satın alacağınız duvar tipi klimanın eco enerji tasarrufu modunu devreye soktuğunuz andan itibaren minimum enerji harcayarak maksimum performanstan faydalanabilir ve serinlik etkisini en ideal konumda deneyimlerken sizde eko mod sayesinde minimum enerji harcayabilirsiniz.

  Iyonizer Fonksiyonu

  Havayı temizlerken serinlik etkisi kazandıran Iyonizer fonksiyonu sayesinde oldukça kullanışlı ve güvenilir bir deneyim sağlayan duvar tipi klima son teknolojisi ile beklentilerinizin tümünü fazlasıyla yerine getirir ve bu sayede sizde sevdiklerinizle daha kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

  Ultra Sessiz Uyku Modu

  Sizde ultra sessiz çalışan duvar tipi klimanın uyku modundayken bile ortamın havasını iyileştiren ve yenileyen hava sirkülasyonu özelliğini en ayrıcalıklı biçimde deneyimleyebilir ve yaşam alanlarınızın havasını her zaman taze tutarak sizde evi havalandırmak zorunda kalmadan duvar tipi klimayı ergonomik bir biçimde kullanabilirsiniz.

  Hava Akışı Hafızası

  Hafızasına kaydedeceğiniz hava akışı modeline göre odanın ısısını sabit bir şekilde tutarak hava sirkülasyonunun oluşmasına yardımcı olan duvar tipi Klima son teknolojisiyle sizi şaşırtacak bir çok özelliğe sahip olarak oldukça cazip fiyatlarla satışa sunulur.

  4 m Bağlantı Borusu

  Yaklaşık dört metrelik bağlantı kablosuyla dilediğiniz her türlü alana kolayca entegre edeceğiniz ve duvara montajlayacağınız klimanın tasarımı ve dış yapısı seneler boyunca size konfor ve güven kazandırabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.