Stilea

Stilea Navarro Hte01Y Çubuk Omlet Makinesi - Yeşil

(0)
Ürün Kodu : MUF0004
%38
indirimli
110,88 TL
69,01 TL
pesinfiyatinataksit.jpg (11 KB)
aynigunkargo.jpg (9 KB)
ucretsizkargo.jpg (5 KB)
katateslim.jpg (9 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Ürün Detayları

  Stilea Navarro HTE01S Çubuk Omlet Makinesi


  Işıklı Kontrol Sistemi

  Omlet yapma işlemlerini sürdürürken verdiği ısının düzeyi sonrası omletin olup olmadığı konusunda ışıklandırmalı bilgilendirme sistemine sahiptir. Işıklı göstergelerde yeşil ışık yandığı zaman makinenin hazır konumda olduğu 8-10 dakika sonra omlet yapımının son bulacağını gösterir.


  Kolay Kullanım Olanağı

  Son derece uygun boyutlarda üretilmiş yapısı sayesinde mutfakta her köşeye ve her çekmeceye kolaylıkla sığarak pratik bir kullanım alanı oluşturur. Küçük boyutu sayesinde kolay bir şekilde başka bir yerden başka bir yere taşınabilmesi ile pratik kullanımı üst boyutlara taşır.


  Kolay Kullanım Olanağı

  Stilea Nacarro Çubuklu Omlet Makinesi silindirik yapısı sayesinde omlet işlemlerinin çok daha pratik ve kolay bir şekilde yapar. Kullanmadan önce makineye sürülecek yağ ve kırılacak 2 adet yumurta ile omlet yapım işlemini daha kolar bir boyuta getirerek hazırlandığında otomatik olarak omleti çıkartır.


  Sesli Uyarı Sistemi

  Güvenlik ve bildirim temelli geliştirilen makine yapısının getirisi olarak sesli bilgilendirme sistemi vardır. Sesli bilgilendirme sistemi ile omlet yapımının ne aşamada olduğu gibi önemli detayların bilgisini verir.


  Dayanıklı Dış Malzeme

  Isıya karşı özel olarak direnç gösterecek şekilde tasarlanmış dış yapısı aracılığıyla cihaz çalışıp ısındığında dış yapının hasar görmesini engeller.


  Verimli Elektrik Kullanımı

  150 Watt elektrik tüketimi sayesinde ısınma işlemlerini kısa sürede tamamlayarak omlet için beklenen süreyi kısaltarak pratik işlemler sağlar. Diğer Yumurta pişirme makinesi ürün modellerimizi incelemek için Yumurta pişirme makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Teknik Özellikler

  • Pişirme Kapasitesi

    

   2

  • Sesli Uyarı

    

   Var

  • Güç (Watt)

    

   150

  • Marka

    

   Stilea

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.