Sunny

Sunny SN49DAL27-TNR 49" 124 cm Full Hd Android Smart LED Tv

(0)
Ürün Kodu : 482
%32
indirimli
4.720,00 TL
3.199,00 TL
pesinfiyatinataksit.jpg (11 KB)
aynigunkargo.jpg (9 KB)
ucretsizkargo.jpg (5 KB)
katateslim.jpg (9 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Gerçekleştirdiği Ar-Ge faaliyetleri sonunda ortaya koyduğu ürünlerle Türkiye’nin en önemli markalarından biri hâline gelen Sunny, akıllı televizyon çeşitleriyle teknoloji tutkunlarına pek çok alternatif sunmaya devam ediyor. Android işletim sistemiyle desteklenen ve güncel gereksinimlerinize cevap verecek teknik özelliklerle şekillendirilen Sunny SN49DAL27-TNR 49" 124 cm Full HD Android Smart LED TV, markanın, 40 yılı aşan deneyiminden izler taşıyor. Tasarımıyla yaşam alanlarınıza ayrı bir atmosfer kazandırabilecek ürün, “V” şeklindeki ayaklarıyla konumlandırıldığı yerde sağlam şekilde duruyor. Beraberinde getirdiği olanaklara karşın genel anlamda erişilebilir fiyatlarda seyreden model, bu yönüyle de kullanıcı kitlesini rahatça genişletiyor.

  Full HD Keyfini Sunny SN49DAL27-TNR ile Yaşayın

  Yüksek tanımlı dijital içeriklerin yaygınlaşması ve televizyon kanallarının da yüksek çözünürlüklü yayınlara başlaması nedeniyle keskin görüntüler sunabilen uyumlu televizyonları kullanmak önem kazanıyor. Sunny SN49DAL27-TNR modeli de 49 inçlik (123 cm) ekranıyla Full HD çözünürlükte görüntülere imza atarak takip ettiğiniz içeriğin türü fark etmeksizin en iyi seyir deneyimini yaşamanızı sağlıyor. LED aydınlatmalı paneli sayesinde görüş açısı, kontrast ve renk zenginliği gibi noktalarda başarılı iş çıkaran ürün, 50 Hz düzeyindeki doğal ekran yenileme hızını, hareketli sahneler içeren yayın ve video içeriklerini etkileyici şekilde izlemeniz için kullanıyor. Görüntü özelliklerini belirli oranda kişiselleştirebileceğiniz televizyonun uzaktan kumandası aracılığıyla renk doygunluğu, parlaklık gibi parametreleri hem ön tanımlı ayarlarla hem de elle değiştirmeniz mümkün oluyor.

  Sunny ile Hem Görsel Hem de İşitsel Şölen Yaşayın

  Yüksek çözünürlüğü ve ekran parlaklığı sayesinde âdeta görsel bir şölen yaşatan Sunny SN49DAL27-TNR, bu şöleni, işitsel cephede de sürdürebiliyor. Üzerinde bulunan ve toplam 16 Watt düzeyinde ses çıkışı sağlayabilen stereo hoparlörle desteklenen model; televizyon yayınlarındaki, çoklu ortam içeriklerindeki, dijital oyunlardaki ve diğer tüm işitsel yönden zengin içerikleri, başarıyla oluşturabiliyor. Bununla birlikte dilerseniz hâlihazırda kullandığınız ses sistemlerini, televizyonunuza bağlama gibi bir seçeneğiniz de bulunuyor. Dijital ses akışını, koaksiyel bağlantı üzerinden gerçekleştiren model, bu yönüyle de elini güçlendiriyor.

  Yerleşik Yayın Alıcılarıyla Gelen Ekstra Konfor

  Oturma odası ve salonlarda yapılan geleneksel televizyon kurulumlarının değişmez bir parçası olan uydu alıcılar, Sunny SN49DAL27-TNR Full Hd Android Smart LED TV ile emekli edilebiliyor. Zira ürün, birçok dâhilî yayın alıcısıyla güçleniyor. Favori kanallarınızı; karasal, Kablo TV ve HD uydu alıcılarla izlemeniz, uydu üzerinden yayın yapan radyo kanallarını, dilediğiniz gibi sıralayarak televizyona kaydetmeniz kolaylaştırılıyor. Kanal arama ve kaydetme işlemi için televizyon kumandasını kullanmanız yeterli oluyor.

  Kablosuz Bağlantı ile İnterneti Keşfe Çıkın

  Hayatınızın bir parçası hâline gelen internetin sunduğu imkânlar, Sunny SN49DAL27-TNR ile geniş ekranda tecrübe edilebiliyor. Yer aldığı segment dikkate alındığında tatmin edici bir donanımla desteklenen ve Android işletim sistemini taşıyan ürün, yerleşik Wi-Fi bağdaştırıcısı ve Ethernet portu sayesinde internete bağlanabiliyor. Akıllı televizyon özelliklerinden de bu yolla yararlanabilmenizi sağlayan model, önceden yüklü olarak içerisinde bulunan web tarayıcısıyla web sayfalarını ve sosyal ağları ziyaret edebilmenize imkân tanıyor. Aynı zamanda dijital akış platformlarına ait uygulamalarla zenginleştirilen televizyon, gerek görsel gerek işitsel içerikleri internetten takip edebilmenize yardımcı oluyor. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan kablosuz görüntü aktarmanız da Wi-Fi özelliği ile mümkün oluyor. Şayet sahip olduğunuz multimedya dosyalarını, Sunny farkıyla deneyimlemek istiyorsanız, modelin çoklu ortam oynatma özelliği de bulunuyor. Televizyonda yer alan üç adet HDMI portu ise medya oynatıcı, oyun konsolu, bilgisayar gibi aygıtları televizyonla buluşturmanıza olanak veriyor.

  Düşük güç tüketimiyle öne çıkan ve Sunny güvencesiyle sizlere sunulan ürün, alışveriş listenize girmeyi bekliyor.


  Sunny SN49DAL27-TNR 49" 124 cm Full Hd Android Smart LED Tv

  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'}[[Ürün Özellikleri]]Ekran:49Dahili Uydu Alıcısı:VarGörüntü: Full HDAndroid Smart:VarDahili Wifi:Var

  Ambilight Yok
  Curved (Kavisli) Hayır
  Çözünürlük (Piksel) 1920 x 1080
  Çözünürlük Full HD
  Dahili Uydu Alıcı Var
  Ekran Ebatı 49 inç / 124 cm
  Ekran Formatı 16:9
  Garanti Tipi Sunny Garantili
  Giriş / Çıkış Portları USB
  Görüntü Teknolojisi LED
  HDMI 2.1 Yok
  HDMI Girişleri 1
  İşletim Sistemi Android
  Model Yılı 2015
  Pc Bağlantısı Yok
  Renk Siyah
  Scart Yok
  Ses Çıkışı 16 W
  Smart TV Var
  Teslimatta Kurulum Yok
  Tuner Yok
  Ürün Ağırlığı (NET) (kg) 10
  Wi-Fi Var
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.