Sepetim 0 ürün
Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     
0

İnternetsiz Hayat Mı? | Beyazesyamerkezi.com Blog

Heryerde İnternet!

İnternet ve oyunlar, artık hayatımızın vazgeçilmezi haline geldiği apaçık belli. Önceden telefonlarda internete ihtiyaç duymuyorken şimdi "internetsiz bir telefon hiç olmasın daha iyi" modundayız. Hatta öyle ki, artık telefonlarda yetmiyor tabletlere dadandık. Sizde farketmişsinizdir ki metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarına bindiğinizde insanların %85'inin elinde telefon, ya oyun oynuyor veya internette geziniyor. İnsanları bu kadar kendine bağlayan bu internet dünyası, tabiki sadece telefon ve bilgisayarda değil. İnsanlar internete yöneldikçe üreticiler de bundan faydalanmaya çalışıyor.

Keyfi Büyük Ekranda

Ama şöyle birşey varki büyük ekranda hem oyun oynamak hemde video izleme daha keyifli. Bu nedenle telefon üreticileri her ne kadar büyük telefon üretselerde tabiki isteği karşılayamayacak. İnsanlar daha sonrasında ekranı büyük diye tablete yönelsede yine de pek istenen elde edilmedi. Video izlemenin keyfi büyük ekranda daha fazla olacağından hep bilgisayarlardan izlerdik. Ama artık bu devirde kapanıyor ve bilgisayar ekranına göre çok çok büyük ekranlarda video izleyebilirsiniz.

Kafa Karıştıran Özellikler

Vestel 55PF9090 led televizyon, Smart Tv özelliği ile internete girerek merak ettiklerinizi öğrenme imkanı verdiği gibi Facebook, Twitter veya Youtube gibi uygulamaları da kullanmanıza imkan veriyor. Samsung UE48H6270 ise Smart tv özelliğinin yanında 3D görüntüde sunuyor. Böylece 3D'li videoları bile büyük ekranda keyifle izlemenize yardımcı oluyor. LG 55LB730V led televizyon, 3D ve Smart Tv özelliklerinin yanında Cinema Screen ekranı ile videoları sinema tadında izlemenizi sağlıyor.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.