Uğur

Uğur UES 273 D2K A++ 273 lt Statik Buzdolabı

(0)
Ürün Kodu : 1122335355323
%23
indirimli
3.061,50 TL
2.355,00 TL
pesinfiyatinataksit.jpg (11 KB)
aynigunkargo.jpg (9 KB)
ucretsizkargo.jpg (5 KB)
orj-urun.jpg (9 KB)
katateslim.jpg (9 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Uğur UES 273 D2K A++ 273 lt Statik Buzdolabı

  Uğur UES 273 IK A++ 273 Lt Statik Buzdolabı, sadeliği ve kaliteyi buluşturan modern tasarımını güçlü donanımlarıyla birleştirerek mutfaklarda kullanıcılarının en önemli yardımcılarından biri olmayı başarıyor. Çift kapısı bulunan ürünün üstteki kapısı dondurucu bölüme açılırken, alt bölümde yer alan kapısı soğutucu bölüme açılıyor. Her iki alan da açık renkli iç kaplamayla kaplı ferah bir tasarım ile tüketicileri karşılıyor. Soğutucu alandaki aydınlatma desteği gece ve gündüz saatlerinde dolabın içerisine yerleştirilmiş olan tüm ürünlerin rahatlıkla ulaşılabilir olmasını destekliyor. Kapı kolu bulunmayan Uğur Buzdolabı, dar alana sahip olan mutfaklarda her bir alanın verimli kullanılması için destek oluyor. Dolabın estetik görünümünü güçlendiren derinlemesine kapı tutacaklarına sahip olan ürün ,pratik bir şekilde açılmaya ve kapanmaya imkan veriyor.

  Uğur Statik Buzdolabı güçlü ayak desteğiyle parke, mermer ya da fayans zeminlerde güvenli bir kullanımı mümkün kılıyor. -18 ile -25 derecelik soğutma aralığına sahip olan dondurucu bölümde etkili ve hızlı donma işlemi sağlanabiliyor. Dolabın soğutucu bölümü ise +1 ve +10 derecelik sıcaklıklar arasında ürünleri soğutuyor. Her iki bölümünde de sunduğu geniş soğutma aralığı sayesinde mevsimlere göre ya da depolanan ürünlerin türlerine göre alternatifli bir soğutma alanı elde ediliyor. Elektrik kesintilerine karşı da dayanıklı olan Uğur 273 Lt Buzdolabı, 15 saatlik süre boyunca içerisinde yer alan gıdaların sıcaklık seviyesini sabit tutarak olası aksaklıklara karşı hazırlıklı olduğunu gösteriyor. Sadece 40 kilogramlık ağırlığıyla mutfaklara taşınması ve mutfak içinde yerinin değiştirilebilmesi oldukça kolaylaşıyor. Camdan üretilen raflar dayanıklılık gösterdikleri gibi kırılmayı zorlaştıran sıkıştırılmış yapılarıyla ekstra güvenli bir kullanıma olanak kazandırıyor. 

  Mekanik Isı Kontrol Sistemi

  • Uğur A++ Buzdolabı ürününün gelişmiş teknoloji eseri özelliklerinden biri olan mekanik ısı kontrolü ile dolabın soğutma sıcaklığı seviyesinde dalgalanmalar oluşması önleniyor. 
  • R600a soğutucu gaz desteği alınarak gerçekleştirilen soğutma işlemleriyle beraber dolap içerisinde bakteri oluşumu önlenerek hijyenik bir alan elde ediliyor.
  • Statik özelliğe sahip olan soğutma sistemiyle güçlü bir dondurma yeteneğine erişen ürün kısa süre içerisinde ürünleri dondurabiliyor. 
  • Pratik yumurtalık bölümü, yumurtalar için özel olarak tasarlanmış olan oyuk yapısıyla yumurtaların kırılmadan muhafaza edilebilmesini sağlıyor.

  Uğur A++ Statik Buzdolabı, kapı contaları aracılığıyla dışarıdaki sıcak hava ile dolabın içerisindeki soğuk hava arasında tampon görevi görerek hava akışını kesiyor. Bu sayede minimum elektrik tüketimiyle soğutma gerçekleştiriliyor. Kapı contalarının bir diğer avantajıyla beraber dolabın kapılarının oldukça yumuşak bir şekilde kapatılabilmesi kolay bir hal alıyor. Kapıların manyetik özelliğinden yararlanan mıknatıslı kapanma desteği ise conta ve gövdenin sıkı sıkıya yapışmasını sağlayarak, dolabın kapılarının aralık kalması problemini basit bir şekilde çözüyor. Sesle uyarma özelliği de bulunan modern dolabın kapıları uzun süre açık bırakılırsa tüketicilere, daha fazla enerji harcaması gerçekleştirildiğini vurgulayan sinyal sesi ile haber veriliyor. Ürünün kullanışlı kontrol paneli istenilen soğutma seviyesinde dolabın çalışmalarını gerçekleştirebilmesini son derece zahmetsiz bir hale getiriyor.

  Yüksek Teknoloji Yüksek Kapasiteyle Taçlanıyor

  Ürün Tipi: Çift Kapılı 
  Enerji Sınıfı: A++ 
  Brüt Hacim: 273 Lt
  Dondurucu Kısım Brüt Hacmi: 41 Lt 
  Ses Seviyesi: 41 dB
  Günlük Enerji Tüketimi: 0,47 kWh
  Dış Boyutları (YxGxD): 1462 mm x 580 mm x 580 mm

  İnovasyonla Gelen Akılcı Çözümler

  Türkiye'nin en köklü soğutucu markalarından olan Uğur Soğutma, Ar-Ge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla ürün modellerini modernleştirerek tüketicilerin ihtiyaçlarına daha güçlü çözümler üretiyor. Kaliteli beyaz eşyalarıyla uzun dönemlere erişen kullanım deneyimi yaşatıyor.

  Enerji Sınıfı

  A++

  Enerji tüketimi

  0,47 kWh/24h

  Buzdolabı hacim (Net / Brüt)

  208/273 It

  Derin Dondurucu Net Hacim

  41 It

  Soğutucu Bölme Net

  166

  Dondurucu Defrost

  Manuel

  İklim sınıfı

  ST/N

  Dondurma Kapasitesi

  2

  Ses Seviyesi

  40 dB

  Soğutucu Gaz

  R600a

  Soğutma sistemi

  Statik

  Soğutucu Defrost

  Otomatik

  Raf Adedi

  3 adet

  Raf Tipi

  Cam

  Sebzelik Adedi

  1

  İç kapı bölme adedi soğutucu

  3 adet

  Ağırlık (Net / Brüt)

  40/45 kg

  Dış Boyutlar (GxDxY)

  580x580x1462 mm

  Elektrik kesintisinde koruma süresi

  15 saat

  Sıcaklık Aralığı (Dondurucu)

  -18/-25 °C

  Sıcaklık Aralığı (Soğutucu)

  +1/+10 °C

  Dondurucu Hacmi (Net)

  41 lt

  Soğutucu Hacmi (Net)

  166 lt

   

  Aydınlatma Var
  Buz Matik Yok
  Derinlik (cm) 55
  Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 2
  Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 41
  Dondurucu Özelliği Statik
  Enerji Sınıfı A++
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
  Genişlik (cm) 55
  Hacim (L) 207
  Hızlı Dondurma Yok
  Hızlı Soğutma Yok
  Kapı Açık Uyarısı Yok
  Kontrol Paneli Mekanik
  Kullanım Şekli Solo
  Renk Beyaz
  Ses Seviyesi (dB) 41
  Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 166
  Su & Buz Pınarı Yok
  Üretici Uğur
  Ürün Tipi Çift Kapılı
  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 170
  Yükseklik (cm) 143
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.